گزارش کار آموزی بیمه تامین اجتماعی

خلاصه گزارش :

در طول دوره کارآموزی در شرکت بیمه تامین اجتماعی به بررسی انواع و اقسام بیمه نامه های موجود در این شرکت بیمه پرداختم ، مطالعه بر روی بیمه نامه ها و مقایسه قوانین و مقررات خاص مربوط به آنها با سایر شرکت ها نکات قابل توجهی در بر داشت ، این گزارش به بررسی بیمه نامه های بازنشستگی ، فوت ، از کارافتادگی در شرکت بیمه تامین اجتماعی می پردازد و قوانین و مقررات آن را مورد ارزیابی قرار می دهد ، در این قوانین و مقررات و نحوه اجرای بیمه نامه ها مقایرت های وجود دارد که نظر بنده را به خود جلب نمود ، این گزارش خلاصه ای است از آموخته ها و تجارت اینجانب در طول دوره کارآموزی که به اختصار به استحضار شما استاد گرامی می رسانم ، امیدوارم که مورد رضایت شما قرار گیرد .

فصل اول – بازنشستگی ، فوت و از کارافتادگی

بیمه های بازنشستگی و وضعیت آن در ایران، شرایط بازنشستگی، قوانین بیمه های بازنشستگی، ماده‌ ۲ مشمولین‌ این‌ آئین‌نامه‌ عبارتند، بازنشستگی، آغاز مرارت یا زندگی با افتخار؟، بازنشستگی گام به گام، شرایط وظیفه ازکارافتادگی، میزان وظیفه ازکارافتادگی، میزان وظیفه ازکار افتادگی ناشی از کارویا به سبب انجام وظیفه، میزان وظیفه ازکار افتادگی ناشی از بیماری و یا حادثه غیر ناشی از کار

فصل دوم  – معرفی بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی، بیمه، کلان بیمه : ظهور بیمه بر مبنای سه اصل بوده، «تعاریف»، بیمه شده، خانواده بیمه شده، کارفرما، مزد یا حقوق یا کارمزد، حق بیمه، بیماری ،کمک ازدواج، از کارافتادگی کلی، از کارافتادگی جزئی، بازنشتسگی، مستمری، کمک هزینه کفن و دفن، حق بیمه، «حوادث و بیماریها و بارداری»، «بازنشستگی»، «ازدواج و عائله مندی»،تعهدات بلندمدت، ساختار اجتماعی، سازمان تأمین اجتماعی چگونه جان می گیرد

فصل چهارم – نتیجه گیری

نتیجه‌گیری، پیشنهادات، منابع و مآخذ

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

3000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

14 خرید

0 نظر

844 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۱۸-بهمن-۱۳۹۱
حجم فایل: 452کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز word,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل doc,
برچسبها: