مقاله بهره برداری از سیستم های قدرت +مقاله ژورنالieee+ترجمه+شبیه سازی+مقاله۲۰۱۲

موضوع مقاله
Neural-Network Security-Boundary
Constrained Optimal Power Flow
پخش بار بهینه شبکه عصبی با در نظر گرفتن
مرزهای قابلیت اطمینان سیستم
مقاله ژورنال ieee+ترجمه+شبیه سازی+مقاله۲۰۱۲
مورد استفاده برای دروس بهره برداری سیستم های قدرت  کارشناسی ارشد

چکیده

این مقاله یک روش جدیدی را برای مدلسازی محدودیت های(مرزهای) پایداری وقابلیت اطمینان درمسائل پخش بار بهینه بر اساس مدل شبکه عصبی سیستم بادرنظرگرفتن امنیت مرزی (قابلیت اطمینان مرزی )معروف به SBارائه می کند. جدید بودن این پیشنهاد به علت ارائه یک مدل بسته قابل تشخیص است که از SB سیستم برای مدلسازی محدودیتهای قابلیت اطمینان درپخش بار بهینه استفاده می کند. این کار شامل دوقدم اصلی است : اول یک مدل شبکه عصبی از SB  سیستم بر اساس شبکه عصبی پشت به پشت (back-propagation) بدست آمده است . که این شبکه عصبی رو به عقب راBPNN  گویند. ثانیا یک تابع مشخص که از BPNN بدست می آید برای وارد کردن این تابع درون مدل پخش بار اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش اطمینان می دهد که نقطه کار بدست آمده ازپخش بار اقتصادی درون محدوده قابلیت اطمینان قراردارد که محدودیتهای آن با استفاده از تکنیکهای ارائه شده در مقایسه با مدل های پخش بار اقتصادی بهینه گذشته با محدودیت مرزی بهتر است. امکانپذیر بودن این روش ازطریق آزمایش و مقایسه با استفاده از آزمایش درمیز کار دو ناحیه ای IEEE وسیستم های ۱۱۵باسه وبا استفاده ازروشهای پخش بار بهینه که قابلیت اطمینان سیستم را دربازا ر رقابتی صنعت برق تضمین می کند ،صورت گرفته است.

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

20000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

10 خرید

0 نظر

490 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۰۱-مرداد-۱۳۹۲
حجم فایل: 2756کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز ,
فایل راهنما دارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل pdf_word,
برچسبها: