قابلیت های بازاریابی اینترنتی و رشد بازار بین المللی (Internet marketing capabilities and international market growth)

اینترنت نشان داده است که اصول اساسی بین المللی شدن مانند انباشت اطلاعات و فرصت های شبکه را تسهیل می کند. با این حال، درک این امر محدود است که چگونه اینترنت همراه با قابلیت های بازاریابی، موجب رشد بازار بین المللی می شود. این مطالعه، بر اساس یک نمونه از ۲۲۴ شرکت در استرالیا، توسعه داده شد و با استفاده از مدلسازی معادلات ساختاری، یک مدل مفهومی قابلیت های بازاریابی اینترنتی و رشد بازار بین المللی تست شد. نتایج نشان می دهد که شرکت ها قابلیت های بازاریابی اینترنتی را با توجه به کاهش عدم قطعیت اطلاعات و ظرفیت افزایش یافته برای توسعه قابلیت های شبکه بین المللی گسترش می دهند. علاوه بر این، قابلیت های بازاریابی اینترنتی به طور غیر مستقیم به رشد بازار بین المللی منجر می شود زمانی که شرکت دارای سطح بالایی از جهت گیری استراتژیک بین المللی و قابلیت های شبکه بین المللی است. به طور کلی، قابلیت های بازاریابی اینترنتی توانایی شرکت برای تولید دیگر قابلیت های داخلی در درون شرکت را افزایش می دهد، که به نوبه خود تاثیر مثبتی بر رشد بازار بین المللی شرکت دارد.
واژگان کلیدی: قابلیت های بازاریابی اینترنتی، در دسترس بودن اطلاعات، گرایش استراتژیک، قابلیت های شبکه، رشد بازار بین المللی

حمایت از شما خریدار محترم :

۴ نظرات

 • قائدی says

  آیا ترجمه این مقاله به صورت کامل در اختیار خریدار قرار می گیرد ؟

 • pariya says

  سلام.من فقط ترجمه پنج صفحه اول این مقاله رو میخوام.امکانش هست؟

  • bought_between_1_and_9_items
  mr_m_m_01@yahoo.com says

  سلام.متاسفانه رمز فایل زیپ شده صحیح نمیباشد.لطفا راهنمایی بفرمایید.

   • Exclusive Author
   • sold_between_10_000_and_50_000_dollars
   • جمهوری اسلامی ایران
   salemgholami says
   Author

   با سلام؛ فایل زیپ فاقد رمز می باشد؛ لطفا جهت باز کردن فایل از نرم افزار Win Zip استفاده نمایید. با تشکر

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

25000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

13 خرید

4 نظر

1050 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۰۷-دی-۱۳۹۴
حجم فایل: 502کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز ورد و پی دی اف,
فایل راهنما دارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل ,
برچسبها: