فلیم فوتومتری

فلیم فوتومتری روشی قدیمی و دستگاهی است که برای سنجش میزان عناصر مختلف در محلول مورد استفاده قرارمی گیرد.
فلیم فوتومتری یا به طور دقیق تر طیف سنجی نشر اتمی شعله ای (flame atomic emission spectrometry) یک شاخه از طیف سنجی اتمی است که نمونه هایی که در این دستگاه مورد آزمون قرار می گیرند به شکل اتم هستند.
دو شاخه ی دیگر طیف سنجی اتمی عبارتند از: AAS یا اسپکتروفوتومتری جذب اتمی و ICP-AES که یک تکنیک نسبتاً جدید و بسیار گران  است.در تمام این روش ها،اتم های تحت بررسی با نور برانگیخته می شوند.درتکنیک های جذبی (Absorption) جذب نوری را که منجر به رفتن الکترون به سطوح بالاتر انرژی می شود،اندازه می گیرند.ولی در تکنیک های نشری (Emission) نور ساطع شده از الکترون هایی که به سطح پایین تر انرژی برمی گردند اندازه گیری می شود، که فلیم فوتومتری نیز ازاین دسته است.

تعداد اسلاید:۱۵

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

7000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

0 خرید

0 نظر

512 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۱۹-بهمن-۱۳۹۱
حجم فایل: 869کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز powerpoint 2007 or uper,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل pptx,
برچسبها: