ترجمه مقاله «شکاف انتظارات از نرم افزار حسابداری بر مبنای ویژگی های سیستم های اطلاعات حسابداری»

ترجمه مقاله ای با عنوان «Accounting Software Expectation Gap Based on
Features of Accounting Information Systems (AISs)»
فایل مقاله اصلی ۶ صفحه و فایل مقاله ترجمه شده ۸ صفحه می باشد.
چکیده مقاله ترجمه شده
چکیده
هر شرکتی نیازمند یک سیستم اطلاعات حسابداری (AIS) است که قادر باشد اطلاعات بهنگام و قابل اطمینانی را برای موفقیت در تصمیم گیری در یک محیط رقابتی و تجاری ارائه دهد. نرم افزار حسابداری یک ابزار مهم در AIS است که اطلاعات بهنگام، دقیق و قابل اطمینانی را ارائه می دهد. هدف این مطالعه، بررسی شکاف موجود بین موقعیت واقعی و موقعیت مورد انتظار نرم افزارهای حسابداری مور داستفاده توسط سازمان های فعال بر مبنایویژگی های AIS می باشد. روش این پژوهش «تجربی» می باشد و داده ها از طریق بررسی جمع آوری شده اند. برای دستیابی به اهداف این پژوهش، پژوهشگر از شش متغیر استفاده نموده است: ویژگی های عمومی، ساطگاری، انعطاف پذیری، کنترل، آموزش و قابلیت گزارش دهی. پژوهشگر از آزمون ویلکاسون برای بررسی شکاف موجود استفاده نموده است. نتایج پژوهش وجود شکاف قابل ملاحظه ای را در تمامی شش متغیر نشان می دهد.

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

4000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

9 خرید

0 نظر

404 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۰۹-آبان-۱۳۹۲
حجم فایل: 137کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز ,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل ,
برچسبها: