روش های افزایش CLA در شیر و محصولات لبنی

اسید لینولئیک مزدوج (CLA)، یکی از ترکیبات مهم ضد سرطانی است که فقط در حیوانات نشخوارکننده تولید می شود. شیر و گوشت حیوانات نشخوار کننده حاوی مقادیر مختلفی CLA می باشد. از آنجاییکه مقادیر طبیعی موجود در این اجزا به اندازه ای که نیست که بتوان خواص ضد سرطانی از خود نشان دهد لذا یافتن روش هایی که بتواند سبب افزایش میزان CLA در شیر و فراورده های لبنی شود از اهمیت ویژه ای به خصوص در سال های اخیر برخوردار است. از مهمترین روش های افزایش CLA در شیر می توان به کنترل روش های تغذیه ای دام و بیوسنتز CLA اشاره کرد. تغذیه نقش مهمی در میزان تولید CLA در چربی شیر دارد. لذا استفاده از مواد غذایی مختلف و تغذیه دام با علوفه تازه سبب افزایش CLA در شیر می گردد. به دلیل افزایش جمعیت جهانی و نیاز به روش های جایگزین در درمان بیماری ها  سنتز CLA نیز از دیگر روش هاست که امروزه در مقیاس آزمایشگاهی انجام می شود. در  این مقاله ضمن بر شمردن برخی خواص سلامتی CLA، و مکانیسم تشکیل آن، در نهایت روش های افزایش CLA در شیر شرح داده شده است. 

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

2000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

2 خرید

0 نظر

323 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۲۱-تیر-۱۳۹۲
حجم فایل: 21کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز Microsoft Word 2007,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل DOC,
برچسبها: