ترجمه مقاله : مدیریت دانش استراتژیک ، نوآوری و عملکرد

برای پیروی از شعار قیمت کمتر فروش بیشتر حداقل قیمت ممکن را در نظر گرفتیم
ترجمه مقاله مدیریت دانش(سال ۲۰۱۱) همراه با پاورپوینت ارائه  و  اصل مقاله. ترجمه ای کاملا روان وتخصصی
Strategic knowledge management, innovation and performanc

 عنوان انگلیسی و موجود در www.sciencedirect.com

چکیده مقاله: 

هدف این تحقیق مشخص کردن اثرات  راهبرد های مدیریت دانش بر نوآوری سازمان و عملکرد شرکت است. ممکن است  برخی سازمانها از مفاهیم واقعی مثل مدیریت دانش آگاه نباشند. بر اساس این مطالعه تجربی متشکل از ۳۱۰ سازمان اسپانیایی و مدل سازی روابط بنیادی است. نتایج نشان می دهد که راهبرد های مدیریت دانش (تدوین دانش بر نوآوری و عملکرد سازمانی به طور مستقیم و غیر مستقیم )از طریق افزایش در توانایی نوآوری) اثر می گذارد. همچنین، یافته ها اثرات  مختلف از راهبرد های مدیریت دانش را در ابعاد متنوع از عملکرد سازمانی نشان می دهد. نتیجه گیری ما ممکن است برای دانشگاهیان و مدیران به منظور دستیابی به نوآوری بالاتر، اثربخشی، کارایی و سودآوری در طراحی برنامه های استراتژیک مدیریت دانش مفید باشد.

تعداد صفحات مقاله ترجمه شده ۹ صفحه به زبان فارسی و در فایل word می باشد. فایل انگلیسیمقاله نیز همراه با پاورپوینت فارسی ارائه مقاله به پیوست فایل می باشد.

دانلود مقاله مدیریت دانش استراتژیک

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

12900 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

6 خرید

0 نظر

681 بازدید

امتیاز خریداران
* * * * * 1
ساخته شده ۲۱-دی-۱۳۹۱
حجم فایل: 2150کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز Microsoft office 2007 , Adobe Reader, Microsoft powerpoint,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل word (doc)|docx , pdf , ppt,
برچسبها: