تحقیق المپیک، مدیریت و سازماندهی

بازی‌های المپیک به جشنوارهٔ ورزشی‌ای گفته می‌شود که به عقیده باستان ‌شناسان و تاریخ ‌نویسان در یونان باستان به انجام می‌رسیده، و در اواخر قرن ۱۹ میلادی مجدداً احیا شد.در دوره باستان جشنها در ابتدا جنبه مذهبی داشته و برای ادای احترام به زئوس (پادشاه خدایان یونان) در صحن مربوط به او در المپیا برگزار می‌شد. در یونان باستان شرکت کنندگان متشکل از مردانی که ثروت و وقت کافی داشتند که به تمرین ورزشی بپردازند بودند. پس از احیا مسابقات در دوران مدرن، تا دهه هفتاد قرن بیستم میلادی شرکت کنندگان حتماً می‌بایست ورزشکاران غیر حرفه‌ای می‌بودند. ولی در طی دهه هشتاد قرن بیستم، درها به روی ورزشکاران حرفه‌ای هم باز شد.
در این تحقیق شما با نحوه و زمان بوجود آمدن المپیک، ادوار گذشته آن، تاریخچه و پیدایش المپیک، مشکلات و انواع اتفاقات بوجود آمده در المپیک ها تا کنون آشنا می شوید.

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

1000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

1 خرید

0 نظر

410 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۱۲-مرداد-۱۳۹۳
حجم فایل: 196کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز word,
فایل راهنما دارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل doc,
برچسبها: