بازنویسی راز (قانون جاذبه)

وقتی فیلم راز منتشر شد من هم مثل خیلی ها آنرا با شوق و ذوق فراوان دیدم. خوشحال از اینکه چیزی شبیه چراغ جادوی علاءالدین پیدا کرده ام و میتوانم با آن به آرزوهایم برسم. احساس عجیبی داشتم، قبل از دیدن آن در موردش می دانستم فقط به چیزی که میدانستم شک داشتم. وقتی افکار و عقایدم را به صورت کامل تر در آن فیلم مستند دیدم به آنچه پی برده بودم بیشتر ایمان آوردم. خیلی آسان از راز استفاده کردم. با خودم گفتم دنیا تغییر بسیاری خواهد کرد چون خیلی ها از راز استفاده خواهند کرد اما اینطور نبود چون اکثرا نمی توانستند از راز استفاده کنند و آن را دروغ می دانستند! بعد دیدم که برخی خود را استاد راز و تعلیم دهنده راز معرفی می کنند و کسانی که در استفاده از راز موفق نبوده اند را راهنمایی می کنند. اما من وقتی سخنان آنها را می شنیدم لبخندی می زدم و می گفتم الحق خودتان هم راز را باور ندارید!
شاید این سوال برای برخی پیش بیاید که آیا خودِ تو واقعا از راز استفاده کرده ای یا با آن موفق شده ای؟ اصلا در چه جایگاهی هستی که بخواهی راز را آموزش بدهی و ادعای دانستنش را داشته باشی؟!
صادقانه به شما می گویم: من راز را تمام و کمال دریافتم، اگر پس از دیدن فیلم بدون هیچ ابهامی از آن استفاده کردم دلیلش این بود که پیش از آن قسمت هایی از راز را می دانستم، قسمت هایی که بعدا فهمیدم توسط هیچ کدام از آموزگاران راز گفته نشده است. قبل از اینکه راز منتشر شود افرادی مانند کابوک به آن پی برده بودند و آنرا منتشر کرده بودند اما آموزش آنها هم ناقص بود. نکاتی در مورد راز هست که اگر کسی آنها را نداند نمی تواند از آن استفاده کند و به جرئت به شما می گویم که این کتاب قانون جاذبه یا همان راز را بدون هیچ کم و کاستی به شما آموزش خواهد داد و اگر قبلا از راز نتیجه نگرفته اید مطمئن باشید با این کتاب موفق خواهید شد. من می توانستم انتشار این کتاب را به تعویق بیاندازم، تا زمانی که خیلی ثروتمند و مشهور شوم. آن وقت آنرا چاپ کنم و میلیون ها نفر هم آنرا خواهند خواهند اما خیلی دیر. و اگر در آن زمان به آنها بگویم که راز را در چه زمانی کشف کرده بودم ولی آنرا منتشر نکردم فقط به این خاطر که در موقعیتی قرار بگیرم که دیگران پذیرای حرفم باشند آنگاه مردم هم از من و هم از خودشان بدشان می آمد. همین چند سالی هم که راز را فهمیده ام از آن با موفقیت استفاده کرده ام و موفقیت هایم را برایتان خواهم گفت. این کتاب راز را مفید و مختصر به شما آموزش خواهد داد. اگر حتی یک درصد راز را قبول دارید این کتاب را بخوانید چون این اطمینان را به شما میدهم که به آن ایمان کامل پیدا خواهید کرد.

حمایت از شما خریدار محترم :

۳ نظرات

 • متین says

  ۴۱ نفر این کتاب رو خرید کرده اما یک نفر هم نظر نداده

  • Exclusive Author
  • bought_between_1_and_9_items
  • جمهوری اسلامی ایران
  king_victoria says

  فایل رو خریداری کردم ولی موقع EXTRACT خطا میده بررسی کنید لطفا

   • Exclusive Author
   • sold_between_100_000_and_250_000_dollars
   • جمهوری اسلامی ایران
   iman69 says
   Author

   احتمالا کامل دانلود نشده چون کسی این مشکلو نداشته تاحالا، یک بار دیگه با برنامه اینترنت دانلود منیجر دانلود کنید.

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

3000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

این محصول در گوپاس یک محصول ویژه است

53 خرید

3 نظر

1478 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۰۵-خرداد-۱۳۹۳
حجم فایل: 353کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز Adobe reader,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل ّPDF,
برچسبها: