آنالیزهای کارایی براساس لینوکس تعبیه شده ARM و سیستم های آندروئید

آنالیزهای کارایی براساس لینوکس تعبیه شده ARM و سیستم های آندروئید
بهینه شدن کارایی و قدرت به صورت تعیین کننده برای لینوکس جدید و محصولات آندروئید در نظر گرفته شده است. این مقاله بیان کننده کارایی استفاده شده به مقدار وسیع و روش شناسی های مربوط به شکل گیری قدرت و کاربرد آن ها برای مراحل مختلف در طراحی محصول است.
نیاز برای کارایی
در رقابت های بازاری زیاد برای تلفن های هوشمند، تبلت ها و ابزارهای موبایل اینترنت و موفقیت های مربوط به محصولات جدید بستگی زیادی به کارایی بالا، نرم افزار مسئول و طول عمر طولانی باطری دارد.
در دوران PC این برای موفق بودن مربوط به کارایی زیاد توسط هم زمان کردن گیرنده و فرستنده مخابراتی و سخت افزاری در فرکانس های سریع تر قابل قبول بود. به هر حال، این در دنیا عملی نمی باشد که در این صورت کاربران معمولا انتظار دارند تا متصل و آنلاین باقی بمانند. تنها روش برای به دست آوردن کارایی بالا در حالی می باشد که یک باطری با طول عمر بالا برای ایجاد کردن محصول با کارایی بالا حفظ می گردد.
براساس جنبه سخت افزاری، نیاز برای کارایی به جلو راندن استفاده از هندسه های سیلیکون کمتر و یکپارچگی های SoC است. براساس جنبه نرم افزاری، آنالیزهای مربوط به کارایی نیاز به یکپارچه بودن جریان طراحی دارد.

پروژه کارشناسی ارشد  
فایل محتوای:
۱)   اصل مقاله لاتین
۲)   متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی و قابل ویرایش

حمایت از شما خریدار محترم :

در صورتی که هر گونه سوال و یا نظری در مورد این فایل دارید از این فرم استفاده کنید. توجه داشته باشید که مسئولیت پشتیبانی هر فایل بر عهده‌ی فروشنده فایل است. سوال شما مستقیما به فروشنده فایل ارسال خواهد شد. زمان پاسخگویی بستگی به زمان ارسال پاسخ از سمت فروشنده دارد.

ضروری

ضروری


محصولات ارائه شده توسط این کاربر

8000 تومان

شما می‌توانید توسط تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب خرید خود را انجام داده و بلافاصله بعد از خرید آن فایل را دانلود نمایید.

خرید و دانلود

0 خرید

0 نظر

435 بازدید

امتیاز خریداران
          0
ساخته شده ۳۱-خرداد-۱۳۹۴
حجم فایل: 759کیلو بایت
نرم افزارهای مورد نیاز ,
فایل راهنما ندارد
طرح بندی Fixes
فرمت فایل ,
برچسبها: