درباره ما

شرکت سپهر نگین ارتباط با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۴۲۶۶۷۰ در تاریخ ۳ تیرماه ۱۳۹۱ نزد مراجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. سایت گوپاس متعلق به این شرکت بوده و کلیه حقوق و مسئولیت آن برعهده شرکت می باشد.

گوپاس، مبتکر بازار خرید و فروش فایل در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۹۱ به عنوان اولین و بزرگترین مرجع خرید و فروش فایل آغاز کرده است.

اعتقاد گوپاس بر این اصل استوار است که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد.

همه ی کاربران اینترنت در گوشه و کنار هارد کامپیوتر خود فایل های بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آنها در گذر زمان از خاطره ی فرد فراموش می شود. گوپاس این امکان را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل های و محصولات الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درآمد کسب کنید.

فایل های شما می تواند مجموعه تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در گوپاس با تمام کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند.

تنوع و تکثر فایلهای موجود در گوپاس هر نوع نیاز کاربران را پوشش داده و به خوبی توانسته خود را به عنوان بزرگترین بازار خرید و فروش کشور معرفی نماید.امکان خرید محصولات در هر ساعت از شبانه روز و با کارتهای بانکی عضو شتاب، سهولت و اطمینان خرید گوپاس را بارز می کند.

سایت گوپاس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ هزینه ای و با کمترین زمان ممکن، محصولات خود را به طور رایگان آپلود کرده و به فروش برسانید. هدف گوپاس، بسترسازی کسب درآمد برای تمامی کاربران اینترنت به ویژه جوانان عزیز کشور می باشد.

فعالیت های اینترنتی گوپاس در حیطه های مختلف، این سایت را به یک بِرند اینترنتی تبدیل کرده که خود، گویای اصالت اهداف ما می باشد.

در انتها یادآور می شویم که : فایلهای شما، معدن طلای شماست… !

در صورتی که هرگونه سوال ویا نقطه نظری دارید با ما تماس بگیرید.