راهنمای فروشندگان

برای فروش فایل های خود در گوپاس، دعوت می کنیم تا در ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید و با فایلهایی که امکان فروش در گوپاس را دارند آشنا شوید.

سپس از طریق صفحه ثبت نام در کمتر از چند دقیقه در گوپاس ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود در گوپاس شوید. برای آپلود فایل نیاز است که در پنل کاربری خود به صفحه “اطلاعات من” مراجعه کنید و کادرهایی که با علامت مشخص شده پر کنید. این اطلاعات نزد گوپاس امانت بوده و صرفا برای واریز مبالغ حاصل از فروش فایلهایتان، در نظر گرفته شده است.

2017-02-21_11-25-36

حالا برای آپلود فایل به صفحه “فایلهای من” در همان پنل کاربری خود بروید.

2017-09_8-18

هیچگونه محدودیتی در تعداد فایلهای آپلود شده نیست و شما می توانید در روز تعداد نامحدودی از فایلهایتان را آبرای فروش آپلود کنید. فایلهایی که اپلود می کنید همگی توسط تیم پشتیبانی گوپاس بررسی شده و پس از تایید قابل مشاهده هستند.

در صورت فروش فایلهای شما، مبلغ پس از کسر کمسیون گوپاس به موجودی شما اضافه می شود و با هر بار فروش فایل، یک ایمیل به شما ارسال می گردد. موجودی خود را در همان پنل کاربری خود در قسمت بالای صفحه می توانید مشاهده کنید.

برای برداشت موجودیتان، کافیست به صفحه “برداشت وجه” مراجعه کنید و درخواست برداشت وجه نمایید. در کمتر از یک هفته مبلغ به حساب شما واریز می شود.

لازم به تذکر است برای واریز موجودی به حساب شما، لازم است در صفحه “اطلاعات من” مشخصات مالی همچون شماره حساب، نام بانک، شماره کارت، نام و نام خانوادگی صحیح نوشته شود.

201026

همچنین شما می توانید از طریق همین حساب کاربریتان، اقدام به خرید فایلهای موردنیاز خود نمایید که توسط سایر کاربران گوپاس آپلود شده اند.

برای فروش هرچه بیشتر فایلها مطالعه این صفحه توصیه می شود.